Inwestycja przy ul. Krogulczej w Bielsku-Białej

Rozpoczęliśmy budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Bielsku-Białej przy ul. Krogulczej na działce nr 577/40– obręb Kamienica.

Atrakcyjne usytuowanie działki dające możliwości czynnego wypoczynku w postaci atrakcji  turystycznych związanych w widokową kolejką gondolową na Górę Szyndzielnię oraz stoku narciarskiego z czterokrzesełkową kanapą wyciągową na Dębowcu – to niewątpliwie duży atut lokalizacji Inwestycji.

Idealne skomunikowanie, zielone tereny, pobliskie centrum miasta i rejon z pełną infrastrukturą w postaci m.in. sklepów, szkoły i przedszkola, to tylko część udogodnień, na które mogą liczyć przyszli mieszkańcy naszych budynków. Zapewniamy przede wszystkim o zastosowaniu przemyślanych elementów energooszczędnych, wpływających na obniżenie przyszłych kosztów eksploatacyjnych.

Rysunki techniczne

Sprzedaż budynków w zabudowie bliźniaczej w Bielsku-Białej przy ul. Krogulczej. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu gór (Szyndzielnia-Dębowiec). Powierzchnia mieszkalna 1 segmentu wynosi 128 mkw. Powierzchnia przynależnej działki do budynku 3,42 a. Każdy z budynku będzie posiadał 2 miejsca parkingowe. Koszt 1 segmentu wynosi 579 000,- zł.

Inwestycja zostanie oddana do użytku końcem lipca 2021 r

Rzut parteru

Rzut piętra